Hetkel lehel:
2 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » Tiberkul

Tiberkul

Tiberkul

Raul @ 08.10.2005 17:40 | Registreerunud: 01.04.2003

Loodusõhtu Rahvusraamatukogus

Esmaspäeval 10. oktoobril 2005 kell 18.00

Elu Siberi ökokülas - Vadim Redkini õhtu.

Siberis, Krasnojarski krai lõunaosas, Sajaanide eelmäestikus asub omanäoline ökokogukond “Tiberkul”. Selle kogukonna asukaid iseloomustab tahe elada kooskõlas loodusega, tegeleda loominguga ja kasvatada lapsi loomulikes tingimustes. Siberi puutumata looduse ilu, harmoonia ja inimeste ühised püüdlused on kulmineerunud koosluseks, millega on ühinenud väga palju loomeinimesi, s.h Vadim Redkin, kuuludes esimeste ökoküla rajajate hulka.
Vadimi (sünd. 1958) teel on olnud mitmeid pöördepunkte. Õppinud omal ajal kõrgkoolis masinaehitust, vahetas ta oma turvaliselt alanud teadlase karjääri välja laulja elukutse vastu rokk-grupis "Integraal" ja astus paralleelselt esinemistega õppima muusikakoolis. Tuntuse laineharjal tegi ta järgmise ootamatu kannapöörde ja asus elama taigasse, et järgida inimest ja loodust säästva elulaadi põhimõtteid.
Tänaseks on kogukond elanud taigas veidi üle 10 aasta. Igal aastal kolib Tiberkuli ökokogukonda elama üha uusi inimesi kogu maalimast, s.h ka Eestist. 4.oktoobril avati Riias Tiberkuli ökokogukonna kunstnike tööde näitus ja Vadim Retkinil oli Riias ka kontsert. Tallinnasse saabub ta 10. oktoobril. Samal päeval Loodusõhtul Rahvusraamatukogus räägib ta elust Siberi ökokülas ning annab oma esimese kontserdi Eestis. Õhtu programmi toetab piltidega Urmas Keller.

Info www.looduseomnibuss.ee

Hind õpilastele, tudengitele ja pensionäridele 10.-, täiskasvanutele 25 krooni.

vt. veel
----------------------------------------------
http://www.vissarion.ru/eng/ecopol_e_w.html

vissarionist olen villuga vestelnud ja ilmselt on ka lilleorg sellest tiberkulist päris palju mõjutusi saanud

http://www.vissarion.ru/eng/