Hetkel lehel:
2 külalist
tempt » eluolu - lifestyle » Huumor / Joke

Huumor / Joke

Garaazhihuumor

Taavi @ 30.08.2010 17:32 | Registreerunud: 01.04.2003

Ekspressi Kranaadis on rubriik "Kabinetis sündinud", a ma arvan et garaazides sünnib ka pidevalt päris raju kraami ...

LHV pensionifond

Taavi @ 09.09.2010 08:58 | Registreerunud: 01.04.2003

LHV riputas umbes aasta tagasi kodulehele ja YouTube'i kaks humoorikat pensionifondide reklaamklippi, mille eemaldamist on asunud ühispöördumises nõudma viis konkureerivat fondivalitsejat.

Tõenäoliselt on terava reageeringu põhjuseks lähenev pensionifondide vahetamise periood.

via ÄP

moeklool

Urmet @ 30.09.2010 21:04 | Registreerunud: 17.04.2003

ega ilu ja mõistus ei peagi käsikäes käima

Suudlevad soldatid

Taavi @ 14.10.2010 18:59 | Registreerunud: 01.04.2003

Kuna ma juba olen markide lainel, siis see on üks gaymaid marke ever, mida mu silmad on näinud (ja mis mu kollektsioonis ka olemas on :)).

This is a postal stamp from a private collection issued for the 50th anniversary of the Soviet Army at 1968. It’s hard to say what the authors of this stamp, which was widely used all across Russia tried to tell common people about the Soviet Army.

+
Täna on samal motiivil põhinev skulptuur kuhugi Nõukogude Armee muuseumisse püsti pandud.

via EnglishRussia

doomik - ehk mees kui projekt

Urmet @ 24.08.2014 14:49 | Registreerunud: 17.04.2003

Natuke (projekteerimis)filosoofiat OÜ Domik poolt. Kogu tekst on huumorisoonega lugejale kätte saadav SIIT aga juba algus annab hea ülevaate:

"...Mis on projekt? Me tihti kuuleme seda sõna, erinevas kontekstis ja erinevates eluvaldkondades. Sõna pärineb ladinakeelsest sõnast projicere, ettepoole paiskama see, on kavandatud tegevuste kogum ühe või mitme eesmärgi saavutamiseks kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul. Igaühele on tuttavad sellised mõisted nagu projektijuhtimine või äriprojekt, ehk äriplaan. Teiste sõnadega, see on sätestatud paberile, kuid võib olla ka peas või elektroonilisel kandjal, meetmete kogum, millest alustatakse iga äri..."