Hetkel lehel:
5 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » CUTTING EDGES II - TALLINNAS, VON KRAHLI BAARIS 20 DETS

CUTTING EDGES II - TALLINNAS, VON KRAHLI BAARIS 20 DETS

CUTTING EDGES II - TALLINNAS, VON KRAHLI BAARIS 20 DETS

margus @ 10.12.2003 23:09 | Registreerunud: 10.12.2003

Hoidke nüüd silmad ja kõrvad lahti, sest muidu tulevad Mart Juur ja Tõnis Kahu teid kääridega üles äratama. Või midagi sarnast:

CUTTING EDGES II
TALLINNAS, VON KRAHLI BAARIS 20 DETS

20. detsembril jätkub Tallinnas, Von Krahli teatri baaris, ürituste sari CUTTING EDGES, mis koondab endasse mitmed edumeelse muusikaga seotud kultuurinähtused.

Cutting Edges’i taotluseks on olnud tekitada üritusse mingisugune pinge, mingi võitlusmoment, mida saaks just edge cutting’una iseloomustada. Sel korral on selleks kisma elava muusika ja plaadimuusika vahel. See tähendab, et bändid ja dj’d esinevad vaheldumisi ning üritavad teineteist nii täiendada kui üle mängida. Von Krahlis esinevad:

Pia Fraus:
praeguse hetke kõige tunnustatum tegutsev eesti indiebänd, kes mõjuvamailt tõi Eestisse shoegaze’i. Eesti muusika üks “päikesepoisse”.

Kwing-Kungks:
esindab suundumust muusikas, mis püüab segada vana sonicyouth’ilikku muusikakogemust uue laine garage rockiga.

Id_rev:
peetakse hetkel eestikeelse alternatiivse muusika poolelt üheks nimetamisväärsemaks. Apelleerib muusika siirusele ja seab ise selle kriteeriumi iroonilisse kõverpeeglisse.

Pinktool:
ekstreemise elekroonilise muusika friik, kelle muusika koosneb ainult vigadest. Selgitada peaaegu võimatu, peab kuulma.

Nimetatud bändidele sekundeerivad kordamööda mitme lühikese setiga Tõnis Kahu ja Mart Juur. Üritust jääb lõpetama Melodija.

Cutting Edges’i visuaalse poole eest, mis hõlmab nii video- kui valguskujundust, vastutab Lendava Hollandlase juhtfiguur Andrus Laansalu.

Niisiis on tegemist üritusega, kus kohtuvad mitu erinevat muusikanägemust ning segunevad juba mitu aastakümmet muusikasuundumusi jälginud persoonide valikuga. Ühesõnaga on siin peaaegu kõike, mida üks muusikagurmaan võiks soovida. Oluline on märkida, et Cutting Edges’i toimumisaeg pakub ühe viimastest võimalustest suuremaks sotsiaalseks sündmuseks enne jõuluaega.

CUTTING EDGES algab Von Krahli baaris kell 22.00.
Pilet flaieriga 60 krooni, ilma 75 krooni.

kontakt: cutting.edges@baas.ee
veeb: www.baas.ee/cuttingedges