Hetkel lehel:
3 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » Kinokontor@TEMPT vol.150 presents - Thinking differently....Architecture and Design in Bulgarian Way

Kinokontor@TEMPT vol.150 presents - Thinking differently....Architecture and Design in Bulgarian Way

Kinokontor@TEMPT vol.150 presents - Thinking differently....Architecture and Design in Bulgarian Way

Urmet @ 14.09.2015 13:26 | Registreerunud: 17.04.2003

Ürituse toimumiskoht / Location: TEMPT (Vabriku tn 6)
Kuupäev / Date: 17.09.15
Algusaeg / Beginning: 19:00

 

Bulgaaria on sarnaselt Eestile olnud vallutatud erinevate võõrvõimude poolt ning see on riiki ja kultuuri palju rikastanud. Läbi ajaloo on Bulgaariat valitsenud katoliiklased, slaavlased, bütsantslased ja ligi 500 on Bulgaaria olnud Türgi võimu all. Sellest segust on tekkinud natuke teistmoodi mõtlemine ja asjadele omamoodi vaatamise oskus.

Neljapäeval peab loengu ja näitab lühifilme Bulgaaria disainist ja arhitektuurist meie uus praktikant Kristian Andonov. Kristian on 5nda kursuse arhitektuuritudeng UACG-s (University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy in Sofia) ja tuli meiega koos veetma sünget talve, et õppida meilt ning näidata ka mis moodi asju Bulgaarias tehakse. Tere tulemast!

/

This thursday we are saying hello to our newest trainee - Kristian Andonov from Bulgaria! He is going to give us a lecture about the design and architecture in Bulgaria (and has some short-films) but also the state of mind things are happening there. Kristian is a fifth year architectural student from UACG (University of Architecture, Civil Engineering and Geodesy in Sofia) who came to work with TEMPT to show us how things are done in Bulgaria but also to enjoy the dark winter and learn from us. Welcome!