Hetkel lehel:
212 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » Kinokontor@TEMPT presents - UK going 3D

Kinokontor@TEMPT presents - UK going 3D

Kinokontor@TEMPT presents - UK going 3D

Urmet @ 30.06.2014 11:25 | Registreerunud: 17.04.2003

Ürituse toimumiskoht: TEMPT'i Tallinna Peakontor (Vabriku tn 6)

Kuupäev: 03.07.14
Algusaeg: 19:00

Et oli väikene kinokontori puhkusteaeg koos riiklike puhkehetkedega, siis nüüd jätkame sel neljapäeval jälle kinokontoritega. Esimesel õhtul on meil uue praktikandi Will Davidsoni (UK) presentatsioon ühendkuningriikide saarestiku uudistega. Kinokontori filmi-osa on sel korral vaid lühikeste vaheklippidena siin seal ettekande ajal-vahel. 

Will on just lõpetanud Kentis ülikooli ja uurinus põhjalikult hoonete 3d-printimist. Noor arhitekt on juba jõudnud elada-õppida aasias ja euroopas ning omab laialdast silmaringi toimuvate protsesside teemal. Küsime temalt kindlasti kõike mis hetkel võiks huvitada - kuhu me nii jõuame ja kas nende saar on uppumas, kes annab kuningale ehitusloa ja kas majade printimine jõuab ka bioloogiliste printeriteni, kas tuleviku arhitekt on robot?

Lühikirjeldust Will'ilt:

"A presentation introducing myself into the TEMPT office, alongside a more thoughtful discussion on pre-fabrication. Having travelled from London this discussion will focus on the changing attitudes and changing nature of the industry. Where will we be in 5, 10, 15 years time?"

Seega kõik soovijad võtke oma värskendavad karastusjoogid kaasa ja tulge kuulama mis toob tulevik.