Hetkel lehel:
6 külalist
tempt » äri - business & politics » TEMPT pakub tööd arhitekt-tehnikule

TEMPT pakub tööd arhitekt-tehnikule

TEMPT pakub tööd arhitekt-tehnikule

Urmet @ 30.01.2014 14:28 | Registreerunud: 17.04.2003

Arhitektuuribüroo ja Loominguline Koondis TEMPT võtab tööle arhitekt-tehniku. Tulevase töötaja ülesanded on radikaalselt erinevad - tootedisainist kuni suurte tööstushoonete tööprojektideni välja. Meie eesmärk on anda lahendusi maailma paremaks muutmiseks ja vajaksime selleks Sinu abi.

 

TEMPT on loominguline keskkond, mis alates 2005 aastast tegeleb arhitektuuriga ja tootedisainiga. Meie arenev ettevõte on suunatud aktiivselt uuenduslikkusele, kasutame uusimaid tehnoloogiaid ning üritame innovaatiliselt läheneda projekteerimisprotsessidele. Organiseerime regulaarselt meelelahtuslikke ja harivaid üritusi, et hoida meeled värskena ning uuendada teadmisi.

 

Eelduseks meie ettevõttega liitumisel on:


- Kõrgharidus ja/või varasem töökogemus sarnases valdkonnas

- Eesti ja inglise keele oskus

- ArchiCAD tarkvaraga töötamise võimekus

- Eneseväljendusoskus

 

Saada meile hiljemalt 10. veebruariks 2014 e-kiri projektijuht@tempt.ee lühidalt kirjeldades miks soovid meie seltskonnas tulevikku veeta, lisa CV ja palgasoov.

 

P.S.
Kasuks tuleb, kui oled omandanud arhitekti või inseneri hariduse, oskad vene- ja/või soome keelt, omad isiklikku sõiduvahendit, tunned ehitusvaldkonna seadusandlust, suudad olla korrektne ja süstemaatiline, ei karda väljakutseid.