Hetkel lehel:
2 külalist
tempt » äri - business & politics » TEMPT pakub tööd projektijuhile

TEMPT pakub tööd projektijuhile

TEMPT pakub tööd projektijuhile

Urmet @ 27.02.2013 15:15 | Registreerunud: 17.04.2003

 

Arhitektuuribüroo ja Loominguline Koondis TEMPT võtab tööle projektijuhi. Projektijuht saab hanke- ja hinnapakkumisi koostada, juhtida ja korraldada projekteerimist, koostada ajagraafikuid, kokku panna projekteerimiseks meeskondi vastavalt objektile, sõlmida ja ette valmistada lepinguid, arendada ja hoida kliendisuhteid, kohtuda huvitavate inimestega erinevatelt erialadelt ning kooskõlastada ametkondadega lahendusi maailma paremaks muutmisel ja palju-palju enamat.

 

TEMPT on loominguline keskkond, mis alates 2005 aastast tegeleb arhitektuuriga ja tootedisainiga. Meie arenev ettevõte on suunatud aktiivselt uuenduslikkusele, kasutame uusimaid tehnoloogiaid ning üritame innovaatiliselt läheneda projekteerimisprotsessidele. Organiseerime regulaarselt meelelahtuslikke ja harivaid üritusi, võimaldame kasutada spordiklubi ning hoida tervist.

 

Eelduseks meie ettevõttega liitumisel on:


- Kõrgharidus ja/või varasem töökogemus sarnases valdkonnas

- Eesti ja inglise keele oskus

- Autojuhiload

- Eneseväljendusoskus

 

Saada meile hiljemalt 15. märtsiks 2013 e-kiri lühidalt kirjeldades oma lemmikhoonet projektijuht@tempt.ee, lisa CV ja palgasoov.

 

P.S.
Kasuks tuleb, kui oled omandanud projektijuhi kutse kutsestandardi mõistes, oskad vene- ja/või soome keelt, omad isiklikku sõiduvahendit, tunned ehitusvaldkonna seadusandlust, suudad olla korrektne ja süstemaatiline, ei karda väljakutseid.