Hetkel lehel:
3 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » COSMOSKVA!!!

COSMOSKVA!!!

COSMOSKVA!!!

hannes @ 02.10.2003 18:22 | Registreerunud: 31.03.2003

Cosmoskva on Saaremaalt pärit ansambel, kuhu kuulub kaheksa noort ning andekat muusikut. Stereo88.com’i toimetuse huviorbiiti tõusis grupp juuli lõpus, kui meile laekus ihaldatud demo. Ihaldatud sellepärast, et väga keeruline oli seda just geograafilise asendi tõttu kätte saada. Pärast mõningast veenmist oli Cosmoskva nõus kandideerima ka Stereo88.com Chartis. Tulemust teab aga meie lugeja isegi – septembri tabeli võitis just see ansambel.

Nüüd, mil ilmus ka oktoobri tabel näeme tipus taas Cosmoskvat. Nii on kahe looga tabelisse kandideerinud ansambel võtnut täieliku maksimumi ning on esimeseks grupiks, kes võitnud tabeli kahel korral järjest. Nende lugu “Marshall” leidis kiidusõnu nii lugejate kui ka professionaalsemate hindajate hulgas.

Cosmoskva debüüt klubis Prive kujuneb kindlasti seniste Jus’Fine’ide üheks naelaks. Kuigi ansambli esinemisi pole varem väga nähtud, on ootused kruvitud kõrgele. Oma rolli mängib kindlasti ootamatus, kuid veel suurem osa on nende muusikal – see oleks justkui arendus unustusehõlma vajunud ansamblitest Dallas, Treee või Dreamphish.

Enne Cosmoskva lavale asumist keerutab plaate külalis-dj Mark Slavin, keda võib seostada näiteks Energy FM saatega Soulheaven. Pärast Cosmoskva etteastet on taas kord Jus’Fine residentide käes, kes toovad koju kätte uk garage’i värskemad suunad. Eelmisel korral asendas Emma Feline’i OrisJay, seekord on aga sexy cat ise tagasi. Mikrofonil toetab Emmat resident-mc JusRed.

Jus’Fine toimub klubis Prive kolmapäeval, kaheksandal oktoobril. Pilet 150.- ja flyeriga 100.-

[url]http://www.stereo88.com/features/?feature=174[/LINK]

Tulge vaatama... Minu vennaraas mängib Bassi... oikrt ma olen kade!

Ise lähen!

hannes @ 08.10.2003 09:12 | Registreerunud: 31.03.2003

Meeldetuletus!

Täna, kolmapäeva õhtul siis läheb madin lahti. Vedage endit kohale, kell 23.00 hakatakse sisse laskma. Perepileti saab lunastada:

saada meil oma nimega family@clubprive.ee ja märgusõna JUS´FINE

ja oled 75.- sees. Te ei kahetse kohaletulemist.... loodetavasti ;)

hannes @ 09.10.2003 08:46 | Registreerunud: 31.03.2003

Käidudnähtudkuuldud!

Tore et kõik ilusasti kohal olid ja nagu te nägite oli asi seda väärt ...irw

Ei näinud küll ühtegi tuttavat nägu, kuid ütlen teile - need vennad teevad veel plaadi ära.

cosmoskva roolib!

HEHEHH...

Sm.Inimpeldik @ 09.10.2003 09:23 | Registreerunud: 01.04.2003

Kuule taat ... :P
Rahu rahu nüüd ...
Räägi parem kuda Prive üldse oli ?
Ja inimesed ?
Sisekujundus ?

Neeger ikke müüs sulle õlut ? :D
Tüüp on ikke paras 'playa' vöi mis ? ;)

There will be no tomorrow...

hannes @ 09.10.2003 09:31 | Registreerunud: 31.03.2003

Ei mis... taadil pole hullu midagit.

Ühesõnaga. Privè on nagu Privè ikka. Ainult hulga väiksem kui seda vaimusilmas kujutlesin. Midagi sellist ma muidugi ette kujutasin. Uksest sisse saamiseks pead täitma 7 ankeeti, garderoobis võtab jope vastu "salasuhte asmo" (väi migapergela ta nüid oliskit), must mees ( ütleme must mees eks- sm. inimpeldik) jagab drinke mis oma latvadesse laksuvate hindadega lausa jahmatama panevad, väike naine (ärme ütle lilliput) veab taarat, punane samet, kunstnahk, padjad ja rasked kardinad, peeglitega hiigelkera laes annab edasi romantilise diskoajastu meeleolu. Muusika ja inimesed on sellised teistsugused. Muusika on teistsugune. Lahkudes klubist ... oled kogemuse võrra rikkam.

Selge

Sm.Inimpeldik @ 09.10.2003 13:29 | Registreerunud: 01.04.2003

Ma ise seal kaks korda käinud.Paraja suurusega kunku, kus veits löögastuda.Muidugi siis , kui Sandy Rivera käis oli klubis 500 matsi [mahutavus 200 !!!] oli ikke higine ja röve küll - aga muusika oli see eest taevalikult mönus :P
Must mees on, ütleme ausalt, ... ah krt mis ma ikke. Las ta olla :)
Meeldib see, et dj jaoks on selline lahe 'pütt' - mis toob teda rahvale lähemale, ta on lausa rahva keskel :D
Side saavutatakse nii väga hölpsasti... see on oluline, eriti kui sa ju mängid tegelikult teiste inimeste toodangut oma ostetud savipätside pealt...
A hinnad on jah nii et ... :(
A see Austraalia ölu FOSTERS on ikke peris ia :P

Ära tasub seal klubis kindlasti käia ... kas tagasi minna on juba enda otsustada.

Soovitan kolmapäeva, kui kuus korra on selline ürituste sari nagu JAZZZ
Kohutavalt magus ... )

There will be no tomorrow...