Hetkel lehel:
3 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » 05.04 FEATURING: Voss 30 Soterios, Ans. Andur, One Dollar Project, Systeam

05.04 FEATURING: Voss 30 Soterios, Ans. Andur, One Dollar Project, Systeam

05.04 FEATURING: Voss 30 Soterios, Ans. Andur, One Dollar Project, Systeam

karupoeg @ 05.04.2012 10:43 | Registreerunud: 28.10.2007

LIVE:

One Dollar Project
http://www.myspace.com/odpest

Systeam
http://www.systeam.ee

Ans. Andur
http://ansandur.bandcamp.com

Soterios
http://www.soteriosmusic.com


DJ:

Liiviste
Talvik
Vosskus: Von Krahl, Tallinn
millal: 05-04-2012 kell 22:00
palju: 5€(22:00-00:00) / 7€
www: http://www.featuring.ee
fb: http://www.facebook.com/events/237050379727196


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäeval, 5 .aprillil leiab Tallinnas, Von Krahli teatri baaris aset järjekordne Featuring:, mille raames jõuavad lavale neli eripalgelist ja suurepärast ansamblit – Soterios, Ans. Andur, One Dollar Project ja Systeam.

Soterios, mis on paar viimast aastat varjusurmas olnud, astub taas publiku ette selleks, et esitleda oma nägemust ska-muusikast ning pidu korralikult käima tõmmata ja aidata tantsukingad soojaks tantsida.

24. veebruaril oma 10. tegutsemisaastat tähistanud Ans. Andur esitab Suure Reede eelõhtul toimuval peol lisaks dekaadipikkusele ajaproovile vastu pidanud kuldsetele hittidele lugusid äsjailmunud neljandalt stuudioalbumilt „Kõverad”,

mille on heaks kiitnud nii fännid kui muusikakriitikud.

Ansamblite East Trading Wang ja Shelton San liikmetest koosnev One Dollar Project mängib kaasakiskuvat, piirideta rock´n´rolli kõigile, kes tõeliselt heast ja ausast rokkmuusikast lugu pidada oskavad.

Elektroonilist tantsumuusikat „elavate” pillidega segav Systeam on pärast sügistalvist esinemispausi läbinud koosseisumuutuse. Basskitarril astub nüüd ansambli koosseisus üles varem ansamblites Stem kitarri ja episoodilise liikmena

ansamblist Winny Puhh erinevaid instrumente mänginud multiinstrumentalist Elijah Ivanov. Ansambli muusikale pakub visuaalset tausta videokunstnik Kristin Pärn.

Selle kevade ainus Featuring: toimub neljapäeval, 5. jaanuaril algusega 22.00 Tallinnas, Von Krahli teatri baaris. Sissepääs üritusele maksab kuni südaööni vaid 5 eurot ning alates südaööst tuleb sissepääsu eest välja käia 7 euro suurune summa.