Hetkel lehel:
3 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » FEATURING: Müstika, Kurjam, Oleg Kosjugin

FEATURING: Müstika, Kurjam, Oleg Kosjugin

FEATURING: Müstika, Kurjam, Oleg Kosjugin

karupoeg @ 04.01.2012 12:07 | Registreerunud: 28.10.2007

LIVE:

Oleg Kosjugin
http://www.legendaarne.ee/failid/Genka_Oleg_Kosjugini_lugu_EP_(2011).zip

Kurjam
http://www.myspace.com/majruk

Müstika
http://www.youtube.com/watch?v=iBhV4fe1pdg


DJ:

Paul Oja
http://www.myspace.com/pauloja

Hämäläinen


Kus: Von Krahl, Tallinn
Millal: 06.01.2012, kell 22:00
Palju: 5€ (22:00-00:00) / 7€
WWW: http://www.featuring.ee
FB: http://www.facebook.com/events/141550349291148


Lisainfo:
6. jaanuaril, uue aasta esimese reede õhtul, toimub Tallinnas, Von Krahli teatri baaris taas suurejooneline muusikapidu sarjast Featuring:, mille raames astub sel korral lavale legendaarne ja kordumatu getolaulik ja karm räpikuningas Oleg Kosjugin, kes andis 2011. aasta lõpul välja ka oma esimese EP. Lisaks astuvad lavale ansamblid Kurjam ja Müstika ning DJ-puldi tagant loobivad rahvast helikonservidega Hämäläinen ja Paul Oja.

Oleg Kosjugin ründas kodumaist muusikamaastiku võimsa raketina, kui oktoobri lõpul nägi ilmavalgust tema esimene EP-album „Oleg Kosjugini lugu“. See ei jäta ühtki kuulajat külmaks – seda kas armastatakse või vihatakse. Aga muusika armastajaid on rohkem, seda ilmselt ka selle tõttu, et EP on täies pikkuses kõigile tasuta interneti vahendusel kättesaadav. Uue aasta esimesel kontserdil esitab Oleg laval kogu plaadi materjali ning lisaks ka lugusid, mida suurem osa muusikasõpru veel kuulnud pole.

Mõne aja eest 15. tegutsemisaastat tähistanud Kurjam esitab Von Krahli laval taaskord hittide paraadi, pillates sekka ka mõne päris uue loo millalgi 2012. aastal tõenäoliselt ilmuvalt plaadilt ning õhtut alustab kodumaise ska-pungi veteranbänd Müstika.

Bändide eel ja vahepeal valib plaadimuusikat DJ Hämäläinen ning pärast ansamblite kontsertkavade lõppemist võtab plaadimängijate taga töö üle Paul Oja, kelle poolt valitud hoogsate rütmide saatel kestab pidu varahommikuni.

Uue aasta esimene Featuring: toimub reedel, 6. jaanuaril algusega 22.00 Tallinnas, Von Krahli teatri baaris. Sissepääs üritusele maksab kuni südaööni vaid 5 eurot ning alates südaööst tuleb sissepääsu eest välja käia 7 euro suurune summa.