Hetkel lehel:
2 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » Kinokontor @ TEMPT esitleb - Fall of the Republic

Kinokontor @ TEMPT esitleb - Fall of the Republic

Kinokontor @ TEMPT esitleb - Fall of the Republic

Urmet @ 18.11.2009 14:33 | Registreerunud: 17.04.2003

Film mida osad nimetavad totaalseks jamaks, osad silmi avavaks geniaalsuseks!
Make the choice: liberty or tyranny.

Juutuubis olemas ka täispika filmina neile kes ei viitsi kohale tulla.

Filmi kodulehtIMDB
Trash-i arvustus
Filmi toimumiskoht: TEMPT'i Tallinna Peakontor
Kuupäev: 21.11.09
Algusaeg: 11:00
Snäkid: personaalsed
Director: Alex Jones
Runtime:144 min
Language: English

Raul @ 18.11.2009 14:53 | Registreerunud: 01.04.2003

Vaatasin ka Trash Can Dance 'ist, et päris hea reitinguga 4,5/5 ... eile õhtul üritasin seda siis vaadata, aga ajas juhtme suht ruttu kokku. Palju on igasuguseid USA mõisteid a'la Federal Reserve jne. ... et filmi vaadates peaks Wikist järgi vaatama, mis midagi tähendab.

Mis mulle silma hakkas oli see, et praegu aktuaalsesse CO2 bisnesisse on oma panuse andnud Rothschildide dünmastia. TEMPT is on vilksanud David de Rothschild'i nimi Plastiki ekspeditsiooni organisaatorina.

... ja veel üks film Google Videos saadaval

Ascent of Money: A Financial History of the World - The early history of the Rothschild's family business feature in the second of a four part series by Niall Ferguson, aired on Channel Four.

+ IMDB

Promm @ 18.11.2009 16:29 | Registreerunud: 01.04.2003

Jüri Lina soovitab?
Alex Jonesi filmograafia on ju täielik vandenõuteooriate lühikursus.

Ma tõesti loodan et te tõsise huviga selliseid filme ei vaata.
Või olen ma liiga palju fluoriga hambapastat kasutanud.

Urmet @ 18.11.2009 17:47 | Registreerunud: 17.04.2003

Ma olen ikka üritanud avatud mõtlemisega olla ning ei põlgaks asju ära eelarvamuste tõttu. Arvan, et kui on asjad mitteusutavad siis ka suudan selle peale tulla ning väikese muigega suunurgas siiski meelelahutust nautida. Samas olen ka valmis enamuse soovil filmi vahetama ära mõne teise vastu.

Promm @ 18.11.2009 18:34 | Registreerunud: 01.04.2003

Filmi vahetamist ma ei nõua.
Paratamatult ei jõua ju kõiki filme vaadata ja raamatuid läbi lugeda, et ennast eelarvamustest täiesti vabaks kuulutada, mingi valik tuleb teha.

Urmet @ 19.11.2009 08:35 | Registreerunud: 17.04.2003

Einoleino muidugi ei ole võimalik jääda totaalselt eelarvamustest priiks. See siis nõuaks idiootsust ning teadmiste mitteomamist. Sest kuni sul on mingilgi määral teadmisi siis kipud neid oma seisukohtade valikul dogmadena ära kasutama. Samuti ei saa olla näiteks täielikult roheline. Seda siis võib nii värvina kui ka poliitilise suuna või ka eluvaatena võtta. Igal juhul ei jõua nagu lõpuni. Lõpu lähedalegi minnes aga oleks see enesele hävituslik. Ehk siis kui mingis teemas väga äärmustesse minna siis oleks ju asi väga käest ära läinud. See ei ole hea. Tuleb üritada vaadata ära mitte ainult kõik filmid ja raamatud, mis on olemas, vaid 80% nendest.

A film siis jääb kuna paar inimest olid ikka huvitatud peale minu. Järgmiseks filmiks soovitusi võin aga alati vastu võtta.

l3mps @ 19.11.2009 12:23 | Registreerunud: 15.08.2007

Mina olen nõus endasse eelarvamusi ja prügi korjama, nii et olen kohal :)

l3mps @ 19.11.2009 12:26 | Registreerunud: 15.08.2007

... a jah, siig hail ja vait pauer ka lõppu :)

John D. Rockefeller

Raul @ 24.11.2009 16:21 | Registreerunud: 01.04.2003

Korporatsioonide ja rahaga seoses mainitakse pidevalt Rockefelleri nime. Eestikeelne Viki annab tüübi kohta päris lühikese ja kummalise selgituse:
John Davison Rockefeller (8. juuli 1839 – 23. mai 1937) oli USA naftatööstur. Ta on tuntud muuhulgas oma püüde poolest elada vähemalt 100-aastaseks.

As kerosene and gasoline grew in importance, Rockefeller's wealth soared, and he became the world's richest man and first American billionaire. He is often regarded as the richest person in history.

Rockefeller, at the age of eighty-six, penned the following words to sum up his life:

“ I was early taught to work as well as play,

My life has been one long, happy holiday;

Full of work and full of play-

I dropped the worry on the way-

And God was good to me everyday."

+ mõned legendaarsemad ütlemised:

The way to make money is to buy when blood is running in the streets.

Competition is a sin.

I would rather earn 1% off a 100 people's efforts than 100% of my own efforts.

I believe that thrift is essential to well-ordered living.

jne.