Hetkel lehel:
2 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » kinokontor @ TEMPT esitleb - Food, Inc.

kinokontor @ TEMPT esitleb - Food, Inc.

kinokontor @ TEMPT esitleb - Food, Inc.

Urmet @ 03.11.2009 18:00 | Registreerunud: 17.04.2003

Sel nädalal on aeg jälgida oma toidulauda kriitilisemalt.

Tehnoloogiat appi võttes tõlkisin otse imdb-st sisukokkuvõtte guugeltõlkijaga. Ei soovinud muuta midagi vaid rõhun robotite originaalsele tõlgitsusele:

"...Praegust meetodit töötlemata toiduainete tootmine on suures osas vastus kasvu kiirtoit tootmisharu pärast 1950. Toidu tootmiseks on üldiselt rohkem oluliselt muutunud alates sellest ajast, kui mitu tuhat aastat enne. Kontrollitud peamiselt käputäis rahvusvahelised korporatsioonid, maailma toiduainete tootmise äri - rõhuasetusega äri - on oma kirjutamata eesmärkide tootmine suurtes kogustes toidu madala otsese sisendite (enamasti subsideeritud) tulemuseks tohutu kasumi, mis omakorda tulemuseks paremat kontrolli maailma toiduabi allikatest need mõned üksikud ettevõtted. Tervis ja ohutus (toidu ise, loomade toodetud ise, et töötajate paigaldusliinidele, ja tarbijad tegelikult söömist toit) on tihti tähelepanuta ettevõtete poolt ning jäävad sageli tähelepanuta poolt valitsuse jõupingutusi, et pakkuda odava toidu sõltumata nende negatiivsed tagajärjed. Mitmed muudatused põhinevad edusammud teaduse ja tehnoloogia valdkonnas, kuid sageli on negatiivseid kõrvalmõjusid. Vastata, et ettevõtted on tulla on viska rohkem teaduse juures probleemid sidemega küsimusi, kuid mitte põhjusi. Ülemaailmne toiduainetega varustamist võib kriisiolukordades puudumine bioloogilist mitmekesisust, kuid seda saab muutmine nõudlust võrrand..."

You'll never look at dinner the same way again

IMDB

Filmi toimumiskoht: TEMPT'i Tallinna Peakontor
Kuupäev: 7.11.09
Algusaeg: 11:00
Snäkid: personaalsed
Director:Robert Kenner
Runtime:94 min
Language: English

Kohaletulekust palun ette teatada kuna kahjuks kohtade arv on piiratud.

Pojapoeg @ 03.11.2009 18:12 | Registreerunud: 08.09.2008

Ja pärast läheme burksi sööma :D Mina tulen.

l3mps @ 03.11.2009 20:11 | Registreerunud: 15.08.2007

jaa mina kaa juu

prohvet @ 05.11.2009 14:00 | Registreerunud: 06.01.2004

Sina Lembo ei saa. ) Mina tulen koos enda burksiga.

l3mps @ 06.11.2009 09:40 | Registreerunud: 15.08.2007

äh, miks ma ei saa. tulen siis ka burksiga, ja kiisudega.

kaur @ 06.11.2009 16:11 | Registreerunud: 23.04.2009

vean ka end vist burksi järama