Hetkel lehel:
3 külalist
tempt » eluolu - lifestyle » Narksnootikumid

Narksnootikumid

Narksnootikumid

Urmet @ 10.07.2009 12:27 | Registreerunud: 17.04.2003

Tänu Ooo-le siis leitud vana hea mutabori multikas.

?????-????

Juutubi ka teine osa hiljem välja omale.


DMT & kärbseseen

Taavi @ 10.08.2009 13:48 | Registreerunud: 01.04.2003

DMT ... Dimetüültrüptamiin ehk DMT (slängis ka Dmitri; C12H16N2 ) on väga tugev psühhedeeliline hallutsinogeen. DMT kasutatakse suukaudselt koos monoamiini oksüdaasi inhibiitoritega (MAOIga), kuna vastasel juhul metaboliseerib organism DMT ilma märkimisväärse hallutsinogeense efektita. Seda segu kutsutakse Ayahuasca joogiks. DMT'd toodetakse väikestes kogustes pidevalt ka inimese ajus ning seda sisaldavad paljud taimed. Suitsetamisel kestab joove 6-20 minutit. Ayahuasca joogina kestab joove kuni 8 tundi.

Igatahes päris müstiline keemia, mille kohta palju uskumatuid lugusid liikvel. Olen kuulnud et DMT grupis manustanud inimestel on olnud täpselt samad nägemused /nad on koos ühtedes-samades situatsioonides - piltlikult: nagu sa näeks unes et lähed sõbrale külla ja sõber näeb samal ajal unes et sa tuled külla jne.

Bruce Parry oma Tribe seriaalis (ja hilisemas Amazonis) külastab erinevaid pärismaalasi, elab nende juures ja proovib ka päris palju erinevaid narkootilisi aineid. Lsatud videos saab siis näha Brucey väikest DMT laksu. Soovitan soojalt.
Tshehhi on uus Holland

Urmet @ 11.12.2009 11:52 | Registreerunud: 17.04.2003

Tšehhid oskavad oma riiki turismiatraktsioonina üles haipida. Piisab vaid suuremast tolerantsusest ning milonid veerevad sisse. Siiani seksuaalvabaduse poolest tuntud tšehhid on vastu võtnud otsuse millega järgmisest aasta esimesest päevast alates on igale inimesele lubatud kuni viite kanepitaime. See pole veel kõik! Lisaks on lubatud ka igaühele omada kuni 40-t siiani kõigile teatavatel põhjustel keelatud seent.

Loe lisa siit