Hetkel lehel:
5 külalist
tempt » äri - business & politics » JALGRATAS VARASTATUD !!!

JALGRATAS VARASTATUD !!!

JALGRATAS VARASTATUD !!!

Taavi @ 09.07.2009 21:27 | Registreerunud: 01.04.2003

Krrrrrtttt !!! :(((

Täna tulin peale lõunat Rävalasse ja panin velo välja trepi juurde lukku - õhtul välja minnes oli läinud. Korra on mul õnneks läinud - trossil olid veel mõned kiud terved, aga seekord läks päris puhtalt minema.

Kes näinud on, see teab et päris tavaline velo ei olnud:

- CLASSIC Discovery
+ hõbedased poritiivad
+ esikorv (must)
+ pudelihoidja (kollane)

+ ORANTSID AEROSOOLVÄRVIGA TEHTUD VÄRVILAIGUD!

Kes pilli näeb võib otse politseisse helistada - mul peaks vist tsekk ka kuskil alles olema.

Promm @ 10.07.2009 10:15 | Registreerunud: 01.04.2003

Paistab et värviga mäkerdamine ei heiduta vargaid eriti.
Sa politseisse tegid avalduse?
Väike lootus küll, aga aeg-ajalt võib tsekkida leitud asjade registrit.
http://www.politsei.ee/?id=1214

Taavi @ 10.07.2009 10:26 | Registreerunud: 01.04.2003

Politseisse avaldust ei teinud - tundus ajaraiskamisena. Tõenäosus, et sealt kaudu ratas välja ilmub, on ikka suht väike.

kaur @ 10.07.2009 10:37 | Registreerunud: 23.04.2009

Seal maja ees on ju päris tihe inimeste liiklus.. suht sitt värk igaljuhul.

Mis tüüpi lukku sa kasutasid.. et kas varganäod rassisid mingi karmi U luku pooleks või läks neil lihtsamalt?

Urmet @ 10.07.2009 11:04 | Registreerunud: 17.04.2003

Noh, selles mõttes vist ikka tasub avaldus teha, et kui leitakse oleks üldse võimalik see omale tagasi nõuda.
Paberite määrimine on kodaniku kohus!
Imelik, et kui ma oleks ratta varastanud siis vist ei oleks sinu oma võtnud....
Heas mõttes noh.

Ja ma hakkasin mõtlema, et naljakas on seda ärina võtta ehk äri teemasse postitada. Aga muud teemad oleks vist veelgi naljakamad, see siiski kõige õigem.

l3mps @ 10.07.2009 12:55 | Registreerunud: 15.08.2007

Kle jah, tegelt meil just üks Velvetis sai oma ratta politsei kaudu tagasi. Lihtsalt neid pätte võetakse päris tihedalt kinni ja siis sealt igasugu rattalaadungid välja ujuvad. Aga kui avaldus pole siis ei ol mingit võimalust see tagasi saada.

Taavi @ 10.07.2009 13:04 | Registreerunud: 01.04.2003

... ahsoo ... no ma just Vigriga sain kokku - tal on 2 aasta jooksul 3 ratast varastatud ... viimane 3 päeva tagasi. 2 esimesel korral on ta politseisse avalduse teinud, seekord ei viitsinud.

Tagasisaamise võimalus on väiksem, ei vaidle vastu.

Omandiõiguse hiljem tõestamine toimuks lihtsalt jalgrattadokumentide ja tunnistajate abil.

Urmet @ 14.09.2009 15:58 | Registreerunud: 17.04.2003

Kas on uurimisorganid andnud ka lootust veel?

Mul ajuinvaliidid varastasid üleeile maja ees pargitud rattalt ära kolm rataste kinni hoidmiseks mõeldud mutrit ja kaks punast kummpaela millega kilekotti pakika küljes hoida. Annab ikka selle peale tulla....

Promm @ 14.09.2009 17:44 | Registreerunud: 01.04.2003

Minu linnaratta standardvarustusse kuulub nüüd 10mm jämeduste lülidega kettlukk (ABUS CityChain), sest eelmine lukk oli sama mis Kunnil.

JALGRATAS LEITUD !!!

Urmet @ 14.10.2009 14:19 | Registreerunud: 17.04.2003

...hehh meenus see hüümärkide teema....

Aga jah, et kui on asi leitud siis Leitud asjade register aitab Sind!

Lehe info:
•Käesolev veebileht on tehtud selleks, et lihtsustada kaotatud või varastatud asjade otsimist Eesti Politsei leitud esemete registrist.
•Infot otsitakse nii esemete pealkirjadest kui ka kirjeldusest ning lisainfost.
•Andmeid uuendatatakse iga kolme tunni tagant.
•Eesti Politsei ei ole selle leheküljega rohkem seotud, kui et andmed võetakse Eesti Politsei koduleheküljelt.