Hetkel lehel:
7 külalist
tempt » ÜRITUSED - events » TOO OMA VANA MOBIIL KUNSTITEOSESSE

TOO OMA VANA MOBIIL KUNSTITEOSESSE

TOO OMA VANA MOBIIL KUNSTITEOSESSE

eev @ 15.06.2009 12:05 | Registreerunud: 22.10.2003

VANAD MOBIILTELEFONID ESITAVAD KONTSERDI LEIGO JÄRVEMUUSIKAL - tee oma vanast mobiilist staar enne kui ta rahus jäätmejaama puhkama saadetakse.

14-15 augustil loome Leigo Järvemuusika ajal Lõuna-Eesti maastikul heli- ja valguskontserdi „Leviala” kasutades vanu mobiiltelefone. Leigo maastikule paigaldatud tuhatkond telefoni on omavahel ühendatud ning spetsiaalse tarkvara abil moodustavad inimeste helistamise peale heli- ja valgusmustreid. Pärast kontserti viime telefonid jäätmejaama - nii ei koorma vanad telefonid loodust ja saavad ringiga uue elu. Lase oma mobiiltelefonil veel viimane sõna öelda, enne kui ta jäätmejaamade kaudu ringlusesse läheb. Telefon peaks olema veel võimeline "pilti ette võtma". Too ta meile koos akuga ja võimalusel laadijaga, ilma SIM-kaardita.

Ühtlasi otsime projekti korraldusmeeskonda abilisi - inimesi üle Eesti, kes koguvad projektis osaleda soovivate sõprade ja naabrite vanad mobiilid enda kätte. Juuli keskel teeme Eesti tuuri ja kogume mobiilid kõigilt abilistelt kokku. Selliselt on võimalus igast Eestimaa nurgast kõigil inimestel suure teose loomisel osaleda. HELISTA MEILE VÕI SAADA E-MAIL, KUI SOOVID OMA TELEFONIGA OSALEDA VÕI OLED HUVITATUD PROJEKTIS KAASA LÖÖMA.

www.youmustrelax.ee

Kui sul või su tuttavatel mõni vana mobiil sahtlinurgas kurvalt lebab, siis anna kindlasti märku. Ootame sind osalema-vaatama :)

Riin Rõõs ja Eve Arpo
relax@youmustrelax.ee
564 60 564, 52 70 226

TULGE MEILE VIRUSSE KÜLLA ;)

eev @ 24.06.2009 18:04 | Registreerunud: 22.10.2003

Selleks, et sa oma vanast moblast kasulikult ja lihtsalt lahti saaksid, otsustasime elama kolida VIRU KESKUSE esimesele korrusele, sinna Piletilevi kõrvale.
st 3-4. juulil (kell 12:00-18:00) OOTAME SIND KÜLLA, koos vana mobiiliga või ilma
tükike nostalgiat, tee ja küpsised on meie poolt ;)

Eve JA Riin