Hetkel lehel:
8 külalist
tempt » Maailm - world » Eesti lahinguüksus Helmandis

Eesti lahinguüksus Helmandis

Eesti lahinguüksus Helmandis

l3mps @ 22.04.2009 18:01 | Registreerunud: 15.08.2007

Nato meediaväljundis on lisatud 5 osaline lühiülevaade Eesti lahingüksuse tegevusest Helmandi provintsis. Briti reporter viibis koos üksusega lahinguoperatsioonil ning tegi sellest ülevaate. Päris äge laksimine käib vahepeal ja paar venda saab pihta ka ikka. Tegelt ega polegi nii ägedat videot veel eestipoistest näinud seal mail.

Sarja nimi on "Taking the fight to the Taliban" 1-5 osa. See asub lehel paremal tulbas. Scrolli allapoole nats ja siis varsti juba näed...

Natochannel

Blablabla

Taavi @ 22.04.2009 23:12 | Registreerunud: 01.04.2003

Tegelt ma panin nupu juba Sõjakooli, aga samas on see teema piisavalt atraktiivne, et siin sellest pikemalt edasi jahuda.

Ise üritan:
1) Esmalt otsimisega mingi olemasoleva ja haakuva teema leida ja siis sinna alla postituse teha.
2) Üritan prandada postituste kvaliteeti 63,4% - näit. pealkirjad võiks olla konkreetsed ja õigekirjas - tekitab mingi selgema ülevaate ja hõlbustab otsimist, postituse tekstis kasutada rohkem õigekirja jne. ... Info maht on siin aastatega jõudsasti kasvanud ja tundub et kasvab ka edaspidi.
3) Piltide ja video kasutamine on väga teretulnud. Pilt ütleb rohkem kui 100 sõna. Muuseas ... kuna mind on tabanud postkaartide hullus, siis infoks niipalju et algselt ei olnud postkaartidel kirja/sõnumi saatmise kohta ... inimesed saatsid üksteisele vaid pilte ja vbl. paar sõna teksti. Vanade postkaartide juures on suht levinud otse pildile kirjutamine - tekstile eraldatud väli tekkis siis hiljem juurde. Mingis mõttes on TEMPTi pleenumi olemus sarnane.