Hetkel lehel:
7 külalist
tempt » Maailm - world » Sõda - looduslik planeedi sanitar.

Sõda - looduslik planeedi sanitar.

Sõda - looduslik planeedi sanitar.

Urmet @ 02.04.2009 12:11 | Registreerunud: 17.04.2003

Nagu hunt on metsa sanitar nii on ka inimkonna vägivaldsed pursked sõdade ja muude väljunditega enese arvu vähenemiseks hundid. Inimene on inimesele ju hunt. Loodus kontrollib siiani ka meid ja ei lähe kaasa viimaste reklaamikampaaniatega. Kui eestis on iive väike siis ülejäänud planeedil on asi juba ammu käest ära läinud.

BBC teatab oma teisipäevaseks artiklis Maa populatsioon "ületab limiite" kuidas hetkel on juba rahva arv planedil liiga suur ning, et viimane aeg oleks miskit ette võtta.

Kuna toitu ja vett ei jätku tulevikus kõigile siis enamik peab hakkama leppima GMO-toiduga. Kui tahad tulevikus ka veel süüa toitu mida sõid ka su esivanemad siis pead otsima omale viljaka maa mida omama hakata. Kui võrdled rahvastiku tiheduse kaarti, viljakate pinnaste kaarte ning arvestad vee tõusu tulevikus siis vaikselt oledki juba sammu lähemal. Mulle tundub tulevikus elu võimalikkus kuskil venemaa avarustes, mis siiani veel suht puutumatuks jäänud, võimalik.

Ürita, kas viitsid läbi uurida wiki arvukaid referentse sellele teemale.

Vahest ma satun mõtlema, et kas need sõjad siis on nii hirmsad kui mõtled. Ehk ei peaks asju võtma nii emotsionaalselt kuivõrd globaalselt. Sellega on oht muidugi hakata mõtlema liiga "valesti" juba.

Aga ega midagi ette ei tea.

Urmet @ 02.04.2009 12:12 | Registreerunud: 17.04.2003

ohh kirevase päralt, ma olen liiga palju nõmme raadiot kuulanud, kostun juba nagu margus lepa nüüd kui uuesti pilgu peale viskasin
hehh

l3mps @ 02.04.2009 14:40 | Registreerunud: 15.08.2007

Siighail :)